Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2026-10-13
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
532 353 581 080
Fenrisulven Graf Zoner 59 135 363147 025Fenrisulven
Calluna Graf Zoner 53 48 08552 797Calluna
Toka2 Graf Zoner 39 40 84544 245Toka2
bwb Graf Zoner 47 38 54540 895bwb
Porterstek Graf Zoner 49 32 87938 879Porterstek
Blockbusterz Graf Zoner 54 29 32730 973Blockbusterz
Pvondutch Graf Zoner 49 28 96230 623Pvondutch
Ringblomma Graf Zoner 53 27 91030 002Ringblomma
Turfis Graf Zoner 58 23 86127 483Turfis
campusområdet Graf Zoner 37 23 12323 123campusområdet
Annsofie69 Graf Zoner 55 22 68123 647Annsofie69
NewDawn Graf Zoner 56 19 70824 774NewDawn
knarr49 Graf Zoner 53 19 49620 748knarr49
Bath Graf Zoner 56 18 68421 319Bath
chacamia Graf Zoner 49 13 05913 590chacamia
Talismanen Graf Zoner 57 7 9739 037Talismanen
KoSA Graf Zoner 50 1 4101 478KoSA
reda Graf Zoner 34 252252reda
Rila Graf Zoner 42 190190Rila
W0lfie Graf Zoner 29 00W0lfie
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
zaqzar Graf Zoner 6 00zaqzar
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Nitro Graf Zoner 42 00Nitro
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Lavi Graf Zoner 55 00Lavi
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2026-10-14 00:00:00 -> 23:05:21
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
48 723196365843
Fenrisulven1166044108284
Porterstek6001263470
NewDawn5066272684
Calluna4712241631
Turfis36212400
Toka23399656106
Bath263516935
bwb235114773
Ringblomma20917813
Pvondutch166112459
Blockbusterz164781128
knarr491251823
Talismanen10644817
Annsofie6996401640
chacamia532000
KoSA68000
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
75436722 238 315
Tibro1.22180985537 925
Skövde0.84234636468 897
Habo0.7487465173 851
Töreboda0.463112029 621
Hjo0.372916381 061
Skara0.355317971 981
Götene0.263812881 302
Lidköping0.2448220282 071
Mullsjö0.171412650 909
Vara0.11148122 257
Falköping0.116258151 905
Mariestad0.0585174 584
Tidaholm0.02221395 664
Karlsborg01050 285
Gullspång0518 474
Grästorp01636 106
Essunga01611 422
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.475s (API 0.11s)