Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2024-04-18
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
636 408 662 721
Fenrisulven Graf Zoner 59 152 513155 929Fenrisulven
Talismanen Graf Zoner 53 86 97089 721Talismanen
Annsofie69 Graf Zoner 53 71 01872 920Annsofie69
Blockbusterz Graf Zoner 50 45 18446 304Blockbusterz
Turfis Graf Zoner 57 42 68745 913Turfis
Calluna Graf Zoner 51 39 27344 556Calluna
Bath Graf Zoner 55 35 00036 206Bath
campusområdet Graf Zoner 14 26 93126 931campusområdet
Porterstek Graf Zoner 43 21 77821 863Porterstek
Ringblomma Graf Zoner 51 17 55919 561Ringblomma
Pvondutch Graf Zoner 46 16 70817 455Pvondutch
NewDawn Graf Zoner 55 15 93817 843NewDawn
knarr49 Graf Zoner 51 15 89017 235knarr49
bwb Graf Zoner 43 15 81216 398bwb
chacamia Graf Zoner 47 13 70313 703chacamia
KoSA Graf Zoner 49 4 8984 898KoSA
Toka2 Graf Zoner 37 4 2364 270Toka2
Lavi Graf Zoner 55 3 1553 860Lavi
Rila Graf Zoner 41 2 6362 636Rila
reda Graf Zoner 33 2 5732 573reda
Nitro Graf Zoner 41 1 9461 946Nitro
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
W0lfie Graf Zoner 25 00W0lfie
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2024-04-19 00:00:00 -> 17:03:48
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
26 315105326642
Calluna52842736110
Fenrisulven34150113162
Turfis3226181238
Talismanen2751113974
Ringblomma2002111143
NewDawn190510714
Annsofie69190254461
knarr491345847
Bath12078515
Blockbusterz112151038
Pvondutch74721322
Lavi70501227
bwb58501724
Porterstek86025
Toka234012
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
46839311 665 880
Tibro0.771011 096423 807
Götene0.657133158 362
Tidaholm0.645436457 945
Habo0.4242243115 572
Lidköping0.2950263238 613
Falköping0.273434879 693
Karlsborg0.22154440 972
Hjo0.21422162 566
Skövde0.1944441362 597
Mariestad0.152112359 529
Töreboda0.09514213 106
Skara0.07813848 823
Mullsjö0.0648237 619
Grästorp0.0422631 060
Vara0.0223014 887
Gullspång0.0111913 349
Essunga0207 380
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.76s (API 0.112s)