Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2021-06-20
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
712 214 746 021
Fenrisulven Graf Zoner 58 164 125171 199Fenrisulven
KoSA Graf Zoner 47 111 432113 415KoSA
Bath Graf Zoner 52 77 63388 328Bath
Turfis Graf Zoner 56 64 41870 074Turfis
NewDawn Graf Zoner 54 53 97355 532NewDawn
Annsofie69 Graf Zoner 46 43 65244 242Annsofie69
Calluna Graf Zoner 44 38 93139 529Calluna
Blockbusterz Graf Zoner 47 33 35833 756Blockbusterz
grill Graf Zoner 46 30 71930 859grill
Ringblomma Graf Zoner 49 30 25532 548Ringblomma
Pvondutch Graf Zoner 43 13 17113 900Pvondutch
chacamia Graf Zoner 45 10 33010 893chacamia
knarr49 Graf Zoner 47 9 8059 805knarr49
bwb Graf Zoner 39 6 6716 852bwb
Nitro Graf Zoner 40 5 4455 445Nitro
Rila Graf Zoner 41 5 0525 088Rila
Talismanen Graf Zoner 43 3 9043 904Talismanen
Toka2 Graf Zoner 35 3 5973 651Toka2
scaffle Graf Zoner 34 2 0043 118scaffle
reda Graf Zoner 32 1 5841 638reda
Snuffe63 Graf Zoner 34 825861Snuffe63
Lavi Graf Zoner 54 784838Lavi
BUD Graf Zoner 41 546546BUD
salis06 Graf Zoner 14 00salis06
mtoarn412 Graf Zoner 46 00mtoarn412
Alvinjanen Graf Zoner 17 00Alvinjanen
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
jenka Graf Zoner 9 00jenka
delfi Graf Zoner 28 00delfi
chrizze Graf Zoner 36 00chrizze
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2021-06-21 00:00:00 -> 18:05:46
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
33 807140260686
Bath106967032108
Fenrisulven7073154296
Turfis5657382186
Ringblomma2293102062
KoSA198313173
NewDawn155902367
scaffle11140740
Pvondutch73011033
Calluna59702333
Annsofie6959102432
chacamia5624416
Blockbusterz39701321
bwb180047
grill140100
Toka254013
reda54012
Lavi54023
Snuffe6337012
Rila36012
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
43031081 099 510
Lidköping1.05140382184 182
Tibro0.98107976294 904
Essunga0.7429933 913
Falköping0.534623124 091
Hjo0.523017235 129
Götene0.191311827 624
Mariestad0.18228935 768
Tidaholm0.1598028 409
Skövde0.117297265 824
Skara0.08614733 340
Grästorp0.0529016 366
Gullspång0.042138 968
Habo0.04331174 957
Mullsjö0.0422721 204
Karlsborg0.0212529 551
Töreboda0.02166 850
Vara0518 430
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.748s (API 0.146s)