Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2026-10-19
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
864 422 924 053
Fenrisulven Graf Zoner 59 208 628223 663Fenrisulven
Calluna Graf Zoner 53 81 41386 343Calluna
Toka2 Graf Zoner 39 70 05375 215Toka2
Porterstek Graf Zoner 49 59 73563 167Porterstek
Turfis Graf Zoner 58 52 25555 801Turfis
NewDawn Graf Zoner 56 46 20850 096NewDawn
bwb Graf Zoner 47 45 95048 942bwb
Pvondutch Graf Zoner 49 44 45449 960Pvondutch
Blockbusterz Graf Zoner 54 39 87540 560Blockbusterz
campusområdet Graf Zoner 37 38 88939 633campusområdet
chacamia Graf Zoner 49 38 42041 548chacamia
Ringblomma Graf Zoner 53 34 25539 254Ringblomma
knarr49 Graf Zoner 53 31 74234 235knarr49
Annsofie69 Graf Zoner 55 28 48229 431Annsofie69
Bath Graf Zoner 56 26 26828 190Bath
Talismanen Graf Zoner 57 12 27512 353Talismanen
Lavi Graf Zoner 55 2 6142 756Lavi
KoSA Graf Zoner 50 2 4642 464KoSA
reda Graf Zoner 34 252252reda
Rila Graf Zoner 42 190190Rila
W0lfie Graf Zoner 29 00W0lfie
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
zaqzar Graf Zoner 6 00zaqzar
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Nitro Graf Zoner 42 00Nitro
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2026-10-20 00:00:00 -> 23:41:35
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
59 632276360849
Fenrisulven150357287224
Pvondutch5506242771
Toka25161980159
Ringblomma5000302262
Calluna4929241938
NewDawn3888172238
Turfis35472400
Porterstek3433132460
chacamia312818826
bwb2992153880
knarr4924931623
Bath192291036
Annsofie6994901640
campusområdet745000
Blockbusterz684514
Lavi142036
Talismanen78012
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
53645332 242 094
Tibro1.211791 299539 044
Tidaholm0.535427595 937
Töreboda0.463119129 781
Habo0.3237457174 221
Gullspång0.31253718 511
Mariestad0.24387074 646
Mullsjö0.231910350 998
Falköping0.2134421152 310
Hjo0.191520681 238
Skara0.172621472 142
Essunga0.1171211 434
Lidköping0.120283282 306
Skövde0.0925688469 351
Götene0.081220681 470
Grästorp0.085736 113
Vara0.0686022 303
Karlsborg0.011450 289
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.48s (API 0.114s)