Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2026-10-21
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
966 771 982 790
Fenrisulven Graf Zoner 59 235 355237 347Fenrisulven
Calluna Graf Zoner 53 91 28995 486Calluna
Toka2 Graf Zoner 39 81 00182 607Toka2
Porterstek Graf Zoner 49 65 71566 848Porterstek
Turfis Graf Zoner 58 59 63160 877Turfis
Pvondutch Graf Zoner 49 51 76652 347Pvondutch
NewDawn Graf Zoner 56 51 00552 930NewDawn
bwb Graf Zoner 47 50 89351 297bwb
Blockbusterz Graf Zoner 54 44 82645 323Blockbusterz
chacamia Graf Zoner 49 41 84441 854chacamia
Ringblomma Graf Zoner 53 40 41241 224Ringblomma
campusområdet Graf Zoner 37 39 63339 633campusområdet
knarr49 Graf Zoner 53 35 51836 582knarr49
Annsofie69 Graf Zoner 55 31 15031 593Annsofie69
Bath Graf Zoner 56 28 52328 553Bath
Talismanen Graf Zoner 57 12 40212 422Talismanen
Lavi Graf Zoner 55 2 9022 961Lavi
KoSA Graf Zoner 50 2 4642 464KoSA
reda Graf Zoner 34 252252reda
Rila Graf Zoner 42 190190Rila
W0lfie Graf Zoner 29 00W0lfie
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
zaqzar Graf Zoner 6 00zaqzar
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Nitro Graf Zoner 42 00Nitro
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2026-10-22 00:00:00 -> 09:50:12
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
16 01953365855
Calluna41982443131
Fenrisulven1991068140
NewDawn1925103068
Toka21606082163
Turfis124751141
Porterstek113322767
knarr49106471036
Ringblomma81251338
Pvondutch58102359
Blockbusterz4970414
Annsofie6944301845
bwb40402941
Lavi59036
Bath30023
Talismanen19012
chacamia10011
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
43042872 243 186
Habo0.7487449174 401
Tibro0.721061 282539 341
Falköping0.348453152 400
Tidaholm0.33028096 010
Skövde0.1954546469 537
Mullsjö0.191510851 028
Skara0.182719072 190
Lidköping0.1225268282 359
Vara0.11146422 322
Hjo0.11916181 272
Götene0.05715281 487
Töreboda0.04319429 824
Grästorp0.0322136 127
Essunga0.0211411 436
Mariestad0.0116674 651
Karlsborg0.011450 290
Gullspång03518 511
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.483s (API 0.109s)