Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2020-01-22
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
879 661 907 608
Fenrisulven Graf Zoner 58 174 967182 569Fenrisulven
Lavi Graf Zoner 53 138 589140 114Lavi
Toka2 Graf Zoner 33 89 74489 850Toka2
grill Graf Zoner 43 65 02265 753grill
Bath Graf Zoner 49 63 10865 322Bath
chacamia Graf Zoner 40 59 33865 681chacamia
knarr49 Graf Zoner 45 43 05143 631knarr49
TobbeHagge Graf Zoner 32 40 50841 804TobbeHagge
Annsofie69 Graf Zoner 42 38 39839 429Annsofie69
NewDawn Graf Zoner 53 35 03236 078NewDawn
☆PikkiPack☆ Graf Zoner 15 32 67032 705☆PikkiPack☆
Turfis Graf Zoner 56 29 58431 413Turfis
Blockbusterz Graf Zoner 45 13 35214 117Blockbusterz
bwb Graf Zoner 36 10 15510 297bwb
Malusa Graf Zoner 39 9 32610 833Malusa
Ringblomma Graf Zoner 48 7 2487 562Ringblomma
Rila Graf Zoner 38 7 1827 555Rila
Pvondutch Graf Zoner 42 5 3195 407Pvondutch
Talismanen Graf Zoner 41 4 9705 076Talismanen
scaffle Graf Zoner 34 4 3424 431scaffle
chrizze Graf Zoner 36 2 3012 301chrizze
reda Graf Zoner 19 1 9832 001reda
Leokar68 Graf Zoner 36 1 7301 937Leokar68
Nitro Graf Zoner 39 817817Nitro
Snuffe63 Graf Zoner 23 783783Snuffe63
salis06 Graf Zoner 13 142142salis06
mtoarn412 Graf Zoner 46 00mtoarn412
BUD Graf Zoner 41 00BUD
KoSA Graf Zoner 43 00KoSA
jenka Graf Zoner 9 00jenka
Calluna Graf Zoner 40 00Calluna
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
delfi Graf Zoner 28 00delfi
Dagens toppnoteringar
2020-01-23 00:00:00 -> 17:42:49
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
27 950122305566
Fenrisulven76033960130
chacamia6342391752
Bath22148715
Turfis182812727
Lavi152506986
Malusa1507888
TobbeHagge129603765
NewDawn104703359
Annsofie69103103448
Blockbusterz7658429
grill731000
knarr49579400
Rila374211
Ringblomma3141414
Leokar68209123
bwb142058
Toka2106066
Talismanen106056
Pvondutch89025
scaffle89011
☆PikkiPack☆35022
reda18011
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
5313669797 696
Habo1.710749544 800
Tibro1.551501 018223 314
Skara0.734826324 160
Lidköping0.6579720129 171
Vara0.628345 742
Grästorp0.51198112 037
Götene0.351911616 655
Skövde0.3148530212 520
Hjo0.231212620 537
Karlsborg0.23129020 964
Falköping0.0545414 205
Gullspång0.031116 397
Töreboda0.031674 341
Mullsjö0.0211914 392
Tidaholm0.0213219 184
Mariestad0.0111327 093
Essunga002 184
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.167s (API 0.129s)