Start ⌂
Tibro
Skövde
Hjo
Karlsborg
Mariestad
Skara
Stenstorp
Tidaholm
Falköping
Lidköping
Mölltorp
2019-06-17
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
750 847 777 935
Lavi Graf Zoner 51 145 656152 159Lavi
Fenrisulven Graf Zoner 57 140 872143 746Fenrisulven
grill Graf Zoner 41 67 57674 298grill
NewDawn Graf Zoner 52 54 88456 235NewDawn
Bath Graf Zoner 48 48 31650 149Bath
Malusa Graf Zoner 37 41 87544 259Malusa
knarr49 Graf Zoner 44 33 96933 969knarr49
KoSA Graf Zoner 41 33 79533 825KoSA
Annsofie69 Graf Zoner 39 29 65630 100Annsofie69
Leokar68 Graf Zoner 34 26 83927 553Leokar68
Turfis Graf Zoner 55 24 60126 369Turfis
Calluna Graf Zoner 38 22 05922 374Calluna
chacamia Graf Zoner 38 17 91718 889chacamia
Ringblomma Graf Zoner 47 16 65816 928Ringblomma
bwb Graf Zoner 35 16 24116 431bwb
scaffle Graf Zoner 33 7 9037 918scaffle
Rila Graf Zoner 38 6 1966 794Rila
Nitro Graf Zoner 38 4 9894 989Nitro
Talismanen Graf Zoner 41 3 4963 556Talismanen
Pvondutch Graf Zoner 41 3 3813 426Pvondutch
reda Graf Zoner 15 1 9341 934reda
Snuffe63 Graf Zoner 18 1 4591 459Snuffe63
salis06 Graf Zoner 12 575575salis06
jenka Graf Zoner 8 00jenka
BUD Graf Zoner 41 00BUD
delfi Graf Zoner 28 00delfi
mtoarn412 Graf Zoner 46 00mtoarn412
chrizze Graf Zoner 36 00chrizze
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2019-06-18 00:00:00 -> 14:52:24
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
27 086111271660
grill6722402579
Lavi650316109272
Fenrisulven2875163274
Malusa238592359
Bath18325616
Turfis176811720
NewDawn135002764
chacamia972624
Leokar687144414
Rila5994311
Annsofie694430511
Calluna315034
Ringblomma2700611
bwb18901111
Talismanen60044
Pvondutch44013
KoSA30022
scaffle15011
Stadskamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
5642233603 667
Tibro2.05180695199 164
Lidköping1.54154585112 650
Skövde1.07148431194 207
Karlsborg0.893214313 733
Skara0.44213017 627
Tidaholm0.261014716 534
Falköping0.2210809 431
Mölltorp0.21161 168
Stenstorp0.17121 134
Hjo0.1568615 525
Mariestad0.0111822 494
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.154s (API 0.12s)