Start ⌂
Tibro
Skövde
Hjo
Karlsborg
Mariestad
Skara
Stenstorp
Tidaholm
Falköping
Lidköping
Mölltorp
2019-08-18
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
651 942 688 807
Fenrisulven Graf Zoner 57 135 495141 592Fenrisulven
Lavi Graf Zoner 52 123 896132 760Lavi
grill Graf Zoner 41 115 985117 360grill
Pvondutch Graf Zoner 41 41 73442 164Pvondutch
Toka2 Graf Zoner 20 32 84535 117Toka2
NewDawn Graf Zoner 52 26 93030 642NewDawn
Annsofie69 Graf Zoner 40 25 85026 264Annsofie69
Turfis Graf Zoner 55 24 38627 096Turfis
chacamia Graf Zoner 38 19 49221 094chacamia
Bath Graf Zoner 49 18 23922 483Bath
Malusa Graf Zoner 38 14 90015 639Malusa
Ringblomma Graf Zoner 48 13 27614 938Ringblomma
bwb Graf Zoner 35 7 3907 491bwb
Rila Graf Zoner 38 7 2897 592Rila
knarr49 Graf Zoner 44 7 2297 327knarr49
Talismanen Graf Zoner 41 6 5306 751Talismanen
Leokar68 Graf Zoner 35 6 1107 135Leokar68
Calluna Graf Zoner 40 5 8166 462Calluna
KoSA Graf Zoner 42 5 4335 470KoSA
Nitro Graf Zoner 38 3 9393 939Nitro
Snuffe63 Graf Zoner 19 3 7503 806Snuffe63
reda Graf Zoner 16 3 1063 106reda
scaffle Graf Zoner 33 1 4561 493scaffle
salis06 Graf Zoner 13 655875salis06
jenka Graf Zoner 8 211211jenka
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
mtoarn412 Graf Zoner 46 00mtoarn412
chrizze Graf Zoner 36 00chrizze
delfi Graf Zoner 28 00delfi
BUD Graf Zoner 41 00BUD
Dagens toppnoteringar
2019-08-19 00:00:00 -> 18:22:32
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
36 863158252700
Lavi88633783267
Fenrisulven60971562185
Bath42452737
NewDawn3712153585
Turfis2710151239
Toka2227282042
Ringblomma16611025
chacamia16031000
grill13759518
Leokar681025515
Malusa740100
Calluna646137
Pvondutch429037
Annsofie69413147
Rila304211
Talismanen22101112
salis06220200
bwb100022
knarr4997014
Snuffe6356013
KoSA37022
scaffle37012
Stadskamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
3293013629 117
Tibro191866205 432
Hjo14218717 708
Skara0.964627619 146
Lidköping0.882835117 512
Tidaholm0.773012717 912
Skövde0.1623428199 214
Mariestad0.161212723 726
Falköping0.042439 932
Karlsborg0.03111216 078
Stenstorp041 197
Mölltorp081 260
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.412s (API 0.378s)