Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2026-10-28
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
1 335 879 1 339 995
Fenrisulven Graf Zoner 59 344 121345 481Fenrisulven
Calluna Graf Zoner 54 126 217126 236Calluna
Toka2 Graf Zoner 40 108 785109 098Toka2
Porterstek Graf Zoner 49 93 20693 439Porterstek
Turfis Graf Zoner 58 89 96189 961Turfis
NewDawn Graf Zoner 56 71 53272 252NewDawn
Pvondutch Graf Zoner 49 67 78667 933Pvondutch
Bath Graf Zoner 56 65 29165 789Bath
bwb Graf Zoner 47 61 85662 018bwb
Ringblomma Graf Zoner 53 57 31057 575Ringblomma
knarr49 Graf Zoner 53 51 93551 945knarr49
Blockbusterz Graf Zoner 54 50 10950 222Blockbusterz
chacamia Graf Zoner 49 46 13346 133chacamia
campusområdet Graf Zoner 37 39 92839 928campusområdet
Annsofie69 Graf Zoner 55 34 12534 130Annsofie69
Talismanen Graf Zoner 57 15 01315 055Talismanen
Lavi Graf Zoner 55 6 3616 504Lavi
Nitro Graf Zoner 42 3 3043 390Nitro
KoSA Graf Zoner 50 2 4642 464KoSA
reda Graf Zoner 34 252252reda
Rila Graf Zoner 42 190190Rila
W0lfie Graf Zoner 29 00W0lfie
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
zaqzar Graf Zoner 6 00zaqzar
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2026-10-29 00:00:00 -> 04:43:23
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
4 1150369868
Fenrisulven13600135287
NewDawn720052152
Bath498032105
Toka231302866
Ringblomma26602256
Porterstek23202249
bwb16102834
Pvondutch14701831
Lavi14201230
Blockbusterz1130724
Nitro860518
Talismanen43049
Calluna19024
knarr4910012
Annsofie695011
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
67441742 247 360
Tibro1.241841 128540 469
Falköping0.76123684153 084
Töreboda0.58398429 908
Tidaholm0.454539796 407
Hjo0.423314281 414
Skövde0.3699544470 081
Lidköping0.2244157282 516
Skara0.213237372 563
Götene0.22911981 606
Habo0.1619290174 691
Mullsjö0.12105251 080
Essunga0.161011 446
Karlsborg0.187650 366
Vara0.0225222 374
Mariestad0.0115074 701
Gullspång01118 522
Grästorp0536 132
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.478s (API 0.107s)