Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2026-10-27
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
1 278 096 1 330 745
Fenrisulven Graf Zoner 59 327 410343 557Fenrisulven
Calluna Graf Zoner 54 122 155126 209Calluna
Toka2 Graf Zoner 40 104 186108 663Toka2
Porterstek Graf Zoner 49 90 89593 116Porterstek
Turfis Graf Zoner 58 86 40089 959Turfis
Pvondutch Graf Zoner 49 67 04267 728Pvondutch
NewDawn Graf Zoner 56 64 17371 250NewDawn
bwb Graf Zoner 47 60 68661 793bwb
Bath Graf Zoner 56 59 64161 606Bath
Ringblomma Graf Zoner 53 53 42657 206Ringblomma
knarr49 Graf Zoner 53 49 44151 931knarr49
Blockbusterz Graf Zoner 54 49 14050 064Blockbusterz
chacamia Graf Zoner 49 46 13346 133chacamia
campusområdet Graf Zoner 37 39 92839 928campusområdet
Annsofie69 Graf Zoner 55 34 07734 123Annsofie69
Talismanen Graf Zoner 57 14 79714 996Talismanen
Lavi Graf Zoner 55 3 1966 306Lavi
Nitro Graf Zoner 42 2 4643 271Nitro
KoSA Graf Zoner 50 2 4642 464KoSA
reda Graf Zoner 34 252252reda
Rila Graf Zoner 42 190190Rila
W0lfie Graf Zoner 29 00W0lfie
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
zaqzar Graf Zoner 6 00zaqzar
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2026-10-28 00:00:00 -> 22:07:56
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
52 652238369868
Fenrisulven1614766154352
NewDawn70783752152
Toka24476182866
Calluna40542424
Ringblomma3780162256
Turfis356024520
Lavi3109181230
knarr4924901612
Porterstek222182249
Bath19653820
bwb110912834
Blockbusterz9232724
Nitro8065518
Pvondutch68701831
Talismanen200049
Annsofie6947011
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
59939302 246 686
Tibro1.392061 050540 285
Falköping0.81131609152 961
Tidaholm0.343438296 362
Habo0.3440358174 672
Götene0.28409781 577
Hjo0.282211881 381
Skövde0.2671499469 982
Skara0.142236872 531
Töreboda0.1284829 869
Lidköping0.049138282 472
Karlsborg0.0436950 358
Vara0.0346422 372
Mariestad0.0355074 700
Grästorp0.032736 132
Essunga0.021511 440
Gullspång0.0111118 522
Mullsjö05751 070
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.482s (API 0.11s)