Start ⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Mölltorp
Skara
Skövde
Stenstorp
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2019-12-07
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
309 688 320 873
Fenrisulven Graf Zoner 58 78 26182 191Fenrisulven
Lavi Graf Zoner 53 56 66659 853Lavi
Toka2 Graf Zoner 31 29 87431 205Toka2
grill Graf Zoner 43 23 39523 395grill
NewDawn Graf Zoner 53 22 20622 428NewDawn
chacamia Graf Zoner 40 20 62120 859chacamia
Annsofie69 Graf Zoner 42 19 45219 896Annsofie69
Bath Graf Zoner 49 10 34810 784Bath
Malusa Graf Zoner 39 8 3998 787Malusa
Turfis Graf Zoner 56 6 3186 318Turfis
Leokar68 Graf Zoner 35 5 8125 951Leokar68
knarr49 Graf Zoner 45 5 7785 778knarr49
Pvondutch Graf Zoner 42 5 4805 535Pvondutch
Ringblomma Graf Zoner 48 3 9654 035Ringblomma
Blockbusterz Graf Zoner 45 3 9614 243Blockbusterz
bwb Graf Zoner 36 2 9453 001bwb
KoSA Graf Zoner 43 2 4662 647KoSA
Rila Graf Zoner 38 1 5221 522Rila
Snuffe63 Graf Zoner 22 1 4331 474Snuffe63
scaffle Graf Zoner 33 641826scaffle
reda Graf Zoner 18 145145reda
BUD Graf Zoner 41 00BUD
Talismanen Graf Zoner 41 00Talismanen
salis06 Graf Zoner 13 00salis06
Nitro Graf Zoner 39 00Nitro
chrizze Graf Zoner 36 00chrizze
mtoarn412 Graf Zoner 46 00mtoarn412
jenka Graf Zoner 8 00jenka
Calluna Graf Zoner 40 00Calluna
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
delfi Graf Zoner 28 00delfi
Dagens toppnoteringar
2019-12-08 00:00:00 -> 13:51:13
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
11 18510306679
Fenrisulven3930582216
Lavi3188096226
Toka2133105596
Annsofie6944302232
Bath4363413
Malusa38801528
Blockbusterz282115
chacamia238011
NewDawn2220516
scaffle184127
KoSA1810613
Leokar681390810
Ringblomma69035
Pvondutch56024
bwb56034
Snuffe6342013
Stadskamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
2272577762 229
Lidköping0.8993474123 655
Tibro0.6159752218 925
Hjo0.532410319 485
Habo0.432324942 038
Skövde0.1420475209 677
Skara0.08410921 226
Falköping0.0635411 036
Karlsborg0.0319218 199
Essunga011 726
Töreboda033 749
Tidaholm04918 538
Stenstorp021 244
Mariestad01925 078
Mölltorp071 375
Mullsjö02314 020
Götene010614 512
Gullspång0212 636
Grästorp03810 214
Vara004 896
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.175s (API 0.137s)