Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2026-10-26
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
1 217 822 1 230 740
Fenrisulven Graf Zoner 59 310 349311 806Fenrisulven
Calluna Graf Zoner 54 117 935121 672Calluna
Toka2 Graf Zoner 40 100 003100 359Toka2
Porterstek Graf Zoner 49 87 10688 372Porterstek
Turfis Graf Zoner 58 82 87984 019Turfis
Pvondutch Graf Zoner 49 66 19466 525Pvondutch
bwb Graf Zoner 47 59 44459 756bwb
NewDawn Graf Zoner 56 58 97160 213NewDawn
Bath Graf Zoner 56 51 00752 380Bath
Ringblomma Graf Zoner 53 47 64848 592Ringblomma
knarr49 Graf Zoner 53 46 98146 998knarr49
Blockbusterz Graf Zoner 54 46 90046 909Blockbusterz
chacamia Graf Zoner 49 45 82446 118chacamia
campusområdet Graf Zoner 37 39 92839 928campusområdet
Annsofie69 Graf Zoner 55 34 00534 031Annsofie69
Talismanen Graf Zoner 57 14 30814 505Talismanen
Lavi Graf Zoner 55 3 1963 196Lavi
KoSA Graf Zoner 50 2 4642 464KoSA
Nitro Graf Zoner 42 2 2382 455Nitro
reda Graf Zoner 34 252252reda
Rila Graf Zoner 42 190190Rila
W0lfie Graf Zoner 29 00W0lfie
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
zaqzar Graf Zoner 6 00zaqzar
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2026-10-27 00:00:00 -> 08:39:04
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
12 91850308696
Calluna3736242697
Fenrisulven1457087145
Bath1373049127
Porterstek126722271
NewDawn124262436
Turfis11408833
Ringblomma94371655
Toka235501741
Pvondutch33202036
bwb31203036
chacamia294214
Nitro217012
Talismanen197137
Annsofie6926023
knarr4918012
Blockbusterz9011
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
41939932 246 087
Tibro1.181741 035540 079
Falköping0.5589520152 830
Hjo0.272112181 359
Tidaholm0.262639196 328
Skara0.182736772 509
Habo0.1315411174 632
Skövde0.1130560469 911
Mullsjö0.1197251 070
Lidköping0.0918157282 463
Töreboda0.0328029 861
Gullspång0.0321018 521
Vara0.0226522 368
Mariestad0.0124974 695
Karlsborg0.0116650 355
Götene0.0116781 537
Grästorp01736 130
Essunga0511 439
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.492s (API 0.115s)