Diverse
Start⌂
Essunga
Falköping
Grästorp
Gullspång
Götene
Habo
Hjo
Karlsborg
Lidköping
Mariestad
Mullsjö
Skara
Skövde
Tibro
Tidaholm
Töreboda
Vara
2026-10-18
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
813 669 864 049
Fenrisulven Graf Zoner 59 200 238208 569Fenrisulven
Calluna Graf Zoner 53 77 29981 392Calluna
Toka2 Graf Zoner 39 64 62969 976Toka2
Porterstek Graf Zoner 49 54 08859 699Porterstek
Turfis Graf Zoner 58 48 61752 255Turfis
bwb Graf Zoner 47 45 32645 937bwb
NewDawn Graf Zoner 56 44 16246 173NewDawn
Pvondutch Graf Zoner 49 43 08044 429Pvondutch
Blockbusterz Graf Zoner 54 37 86739 875Blockbusterz
chacamia Graf Zoner 49 34 93138 414chacamia
Ringblomma Graf Zoner 53 33 99134 249Ringblomma
campusområdet Graf Zoner 37 32 74438 849campusområdet
knarr49 Graf Zoner 53 29 00131 740knarr49
Annsofie69 Graf Zoner 55 27 52228 462Annsofie69
Bath Graf Zoner 56 23 84026 240Bath
Talismanen Graf Zoner 57 10 95812 273Talismanen
Lavi Graf Zoner 55 2 4702 611Lavi
KoSA Graf Zoner 50 2 4642 464KoSA
reda Graf Zoner 34 252252reda
Rila Graf Zoner 42 190190Rila
W0lfie Graf Zoner 29 00W0lfie
Alvinjanen Graf Zoner 21 00Alvinjanen
zaqzar Graf Zoner 6 00zaqzar
scaffle Graf Zoner 34 00scaffle
Nitro Graf Zoner 42 00Nitro
Malusa Graf Zoner 40 00Malusa
Leokar68 Graf Zoner 37 00Leokar68
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2026-10-19 00:00:00 -> 23:28:59
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
50 377203355747
Fenrisulven83312354118
campusområdet6104362380
Porterstek5611234072
Toka253471279154
Calluna4093192042
Turfis36382400
chacamia348221713
knarr4927391723
Bath2400151556
NewDawn201103671
Blockbusterz2007411
Pvondutch134912350
Talismanen1315824
Annsofie6994001640
bwb61102626
Ringblomma2580811
Lavi141036
Kommunkamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
64745402 241 558
Tibro0.791171 303538 865
Habo0.7993523174 184
Falköping0.5995403152 276
Tidaholm0.575824695 883
Lidköping0.54110293282 286
Hjo0.352822181 223
Mullsjö0.272210450 979
Götene0.182620081 458
Skara0.162421772 116
Skövde0.1440739469 326
Vara0.11146222 295
Töreboda0.1716429 750
Mariestad0.0583774 608
Gullspång0.0431218 486
Grästorp0.021536 108
Karlsborg0.011350 288
Essunga0811 427
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.489s (API 0.12s)