Start ⌂
Tibro
Skövde
Hjo
Karlsborg
Mariestad
Skara
Stenstorp
Tidaholm
Falköping
Lidköping
Mölltorp
2019-02-21
Tabell Graf Zoner Rank Poäng Poäng nu Turfis stats
751 238 754 374
Fenrisulven Graf Zoner 56 187 177188 210Fenrisulven
Lavi Graf Zoner 50 125 339125 591Lavi
NewDawn Graf Zoner 52 66 23666 834NewDawn
Turfis Graf Zoner 55 58 46158 712Turfis
Annsofie69 Graf Zoner 37 56 47056 879Annsofie69
Bath Graf Zoner 48 46 94246 952Bath
grill Graf Zoner 39 41 97441 974grill
KoSA Graf Zoner 40 40 53640 620KoSA
scaffle Graf Zoner 32 26 52526 636scaffle
chacamia Graf Zoner 36 24 25924 259chacamia
knarr49 Graf Zoner 43 23 99724 039knarr49
Malusa Graf Zoner 35 14 81214 943Malusa
bwb Graf Zoner 34 8 6458 702bwb
Ringblomma Graf Zoner 47 7 3497 365Ringblomma
Rila Graf Zoner 37 6 6536 690Rila
Calluna Graf Zoner 37 6 5146 603Calluna
Leokar68 Graf Zoner 32 4 1694 169Leokar68
Pvondutch Graf Zoner 41 4 0134 029Pvondutch
reda Graf Zoner 11 1 1671 167reda
jenka Graf Zoner 8 00jenka
BUD Graf Zoner 41 00BUD
mtoarn412 Graf Zoner 46 00mtoarn412
delfi Graf Zoner 28 00delfi
Nitro Graf Zoner 38 00Nitro
salis06 Graf Zoner 12 00salis06
chrizze Graf Zoner 36 00chrizze
Talismanen Graf Zoner 41 00Talismanen
Caulfield Graf Zoner 18 00Caulfield
Dagens toppnoteringar
2019-02-22 00:00:00 -> 05:14:01
NamnPoängTagna Z.Ägda Z.pph
3 1400246598
Fenrisulven1035060197
NewDawn599049114
Annsofie6940904078
Lavi25203148
Turfis25201348
Malusa1310925
scaffle11001021
Calluna890817
KoSA8401116
bwb580511
knarr4942028
Rila37027
Pvondutch16013
Ringblomma15033
Bath11022
Stadskamp takeovers
StadT-IndexIgår7 dagarTotalt
1261803562 979
Tibro0.8675816185 370
Lidköping0.2423204104 676
Mölltorp0.2111 017
Hjo0.144213 814
Skövde0.0912566185 360
Skara0.0944916 490
Mariestad0.0864521 367
Karlsborg0.0312911 021
Stenstorp021 098
Tidaholm02214 242
Falköping0278 524
Kodat av Fenrisulven | Changelog | Genererat på 0.138s (API 0.108s)